Kopš bērnības Lama Taši ir apguvis vispārizglītojošās disciplīnas un filosofiju Thrangu Rinpoče klosterī Nepālā.

Patlaban Dziednieks Taši piekopj senās medicīnas tradīcijas, uzglabā drogu maisījumus, kurus Tibetā 8.gadsimtā noslēpis Guru Rinpoče, pareģodams mūsdienīgās slimības- onkoloģiju, diabētu, asinsvadu saslimšanas. Šo saslimšanu galvenie iemesli ir saskarsmes problēmas starp cilvēkiem, vides piesārņojums, dzīvesveida izmaiņas.

Lama var precīzi diagnosticēt  traucējumus un noteikt noslieci uz  noteiktām saslimšanām pēc cilvēka ārējā izskata, urīna un pulsa.

Audzēji, sirds-asinsvadu sistēmas un asinsrites traucējumi, kaulu slimības- tās ir saslimšanas, kuru ārstēšanā Dziedniekam Taši ir labi rezultāti.

Tiem, kas ir noguruši no nepārtrauktām grūtībām, negācijām un depresijas, Lama sniegs paskaidrojumus klasiskajam filosofiskajam traktātam „Trīsdesmit septiņas Bodhisattvas prakses”, kas sniegs atbalstu un iedvesmu. Lama saņēmis šo Tekstu no dižā mūsdienu joga, sava tēvoča- Garčena Rinpoče. Šajā apciemojuma laikā Lama Taši sniegs komentārus un nodos iniciāciju, kā arī veiks aizsardzības Pudžas un veselības rituālus.