Ezotēriķa Lamas Judras Rinpoče biogrāfija

Dižās Pilnības (Džogčen) Mācību Turētāja

Tibetas kustības Rime dibinātājs Khjence Čokji Lodro vienā no savām vīzijām redzēja 8.g.s jogīna, Meistara Vairočanas skolnieka un viena no 25 tuvākiem Padmasambavas skolniekiem, Judras Njingpo jaunās reinkarnācijas piedzimšanas apstākļus. Tas bija 1949.gadā dzimis Judra Rinpoče, un tā ir viņa 16. apzināta reinkarnācija.

Tibetieši uztver pārdzimšanu „ciltsrakstus” tik pat dabiski, kā jau mums ierasto cilts koku. Realizētie meistari nepamet mūsu dimensiju. Tie atkal un atkal piedzimst vadoties pēc līdzjūtīgām jūtām pret mums, kas iestrēguši sīkumainībā, kaislībās un tukšās ambīcijās. Aiz tām mēs neredzam lietu patieso būtību, nezinām savu īsto seju. Meistara solījums- palīdzēt mums atrisināt psiholoģiskas problēmas, sniegt meistarīgas atbrīvošanās metodes.
Judra Rinpoče ir piedzimis Austrumu Tibetā. Šis reģions ir atbilstošs jogīnu veidošanai, kurā ir piedzimuši daudzi mūsdienu Skolotāji un kļuvuši slaveni ar dziļu cilvēka dabas izpratni, tie pratuši veiksmīgi atrast pareizu pieeju katrai personībai. Eiropiešu prātam ir tuva tieši šī pragmatiskā pieeja Mācībām.

Kad Judram Rinpoče palika 5 gadi, viņu iecēluši tronī Drikung Kagju Līnijas Divi Turētāji: Čecang Rinpoče un Čungcang Rinpoče. Dāvājuši viņam titulu un garīgu vārdu Končog Tendzin Mingjur Čojing Vangpo, kas tulkojumā no tibetiešu valodas nozīmē Zināšanu Turētājs un Spēka Pārvaldītājs.

Judra Rinpoče mācās vienmēr un par visu. Viņa prāts ir atvērts visām mācībām, tāpēc viņš ir saņēmis Mācības daudzās tradīcijās no augsti realizētiem Tibetas Skolotājiem, kuri nodod zināšanas no Skolotāju paaudzes uz nākamām paaudzēm, kā Zināšanu Nodošanas Līnija. Njingma, Kjabže Dudžom Rinpoče, Djilgo Khjence Rinpoče un Čadral Rinpoče ir galvenie Lamas, kuri nodevuši viņam visaugstākās Njingma skolas Mācības un Džogčen prakses, Zināšanu apkopojumu Karma Kagju tradīcijā un no citiem Kagju novirzieniem.

30g.v. Rinpoče Dienvid Indijā saticis dižo Džogčen Meisaru, kuru saukuši „Džogčena Tēvs”, Polo Khen Rinpoče. Ilgāku laiku Khen Rinpoče nodevis Judram Ripoče Dzogčen Zināšanas (par prāta dabu) pēc Longčen Njingtig Līnijas, dziedināšanas prakses un bijis viņa padomdevējs visos viņa retrītos.

Rinpoče pēc Budistu filozofijas institūta beigšanas Benaresā dažus gadus pavadījis Šrilankā, kur mācījies Theravādu. Tas ir viens no retajiem gadījumiem Vadžrajānas un Džogčena praktiķu vidū. Droši var teikt, ka Judra Ripoče ietver sevī visu Budas Mācību plašumu – Hinajānu, Mahajānu un Vadžrajānu.

Pēc Viņa Svētības Dalai Lamas lūguma Judra Rinpoče ticis aizsūtīts kā Tulku (Pārdzimušais) un Viņa Svētības Pārstāvis uz Japānu, kur nododot zināšanas nodarbojies ar dziedināšanu, telpas attīrīšanas rituāliem (Sang Pudža) vairāk kā 3 gadus.

Pārrodoties no Japānas Judra Rinpoče saticies ar Mahasiddhu Kjunga Rinpoče , kurš nodevis viņam Mahamudras Zināšanas (Lielā Zīmoga). Pēc šīs Iesvētīšanas, un, dažus gadus pavadot meditācijās, Judram atvērās Iekšējās Vizuālās Spējas, viņam apkārt parādās gaismas Tigle, realizācijas zīmes.

Kā lielu pagodinājumu Mūsdienu Meistari uztver iespēju no Judras Rinpoče saņemt meditāciju prakšu, ezotērisko dziedināšanas metožu un Zināšanu nodošanu, kuras viņš pārvalda pilnība.

Pēdējos gadus Judra Rinpoče pavada nošķirtībā un strādā ar smagi slimiem cilvēkiem, palīdzot viņiem attīrīt negatīvo karmu, dziedinot viņus un dāvājot savu personīgo svētību un aizsardzību.

Tikšanos ar Godājamu Lamu Judru Rinpoče par lielu un neaizmirstamu notikumu katram, kurš tiecas pēc pašpilnveidošanas un izaugsmes varenā Patiesības aptveršanas Ceļā rada Lamas augstā izglītotība, mērķtiecīgums un koncentrēšanās uz Bodhičitas un Zināšanu dziļās jēgas izpratni, Zināšanu Nodošanas Līnijas nepārtrauktība no Vairočānas, Padmasambhāvas un Tibetas Medicīnas realizētiem Skolotājiem.