Jūsu apziņa attīrās tikai paskatoties uz senajām sanskrita zilbēm

Tibetas Meditācijas un Dziedniecības Centrs „SORIG

„SORIG”- saīsinājums no „SOWA RIGPA”, kas tibetiešu valodā nozīmē senas Tibetas Medicīnas Zināšanas, kas atklātas ar visaptverošu, pirmatnēju viedumu. SORIG Centrs strādā kopš 2005.gada Tibetas Lamu: Ezotēriķa-Lamas Judras Mingjur Rinpoče un realizēta jogas Skolotāja Nubpa Rinpoče vadībā.

Jebkurai saslimšanai ir savs iemesls, kas saistīts ar mūsu iekšējo pasauli, mijiedarbību ar apkārtējo vidi. Psihologi, rehabilitologi, masieri un citi speciālisti ar klasisko rietumu izglītību, kā arī ar zināšanām Ajurvēdā un Tibetas medicīnā palīdzēs Jums atjaunot organisma spēkus. Saskaņā ar austrumu tradīcijām, mūsu garīgo un fizisko kaišu iemesli sakņojas cilvēka enerģētiskās sistēmas balansa izjaukšanā, kas izpaužas noteiktu smalko kanālu izsīkumā un dažādu psihisko centru (čakru) nosprostojumos. Prātam atslābinoties, enerģija, kas atrodas mūsu organismā sāk atjaunot bojātos laukumus garā un miesā.

Dziednieki un Lamas no Tibetas pasniedz austrumu filosofiju, elpošanas jogu un apmāca meditācijā, veic individuālas veselības konsultācijas un pulsa diagnostiku.

Kad ir grūti risināmas problēmas darbā un ģimenē, tiek sastādītas astroloģiskās prognozes.

Rietumu zinātne sevi ierobežo, uzskatot domāšanu par augstāko prāta stāvokli. Taču Austrumu filosofijā, tāpat arī Rietumu misticismā, par parastu tiek uzskatīts augstāka prāta stāvokļa esamība. Šis augstākais stāvoklis pārsniedz domāšanas robežas un citus loģiskā saprāta procesus, to sauc par īsto dvēseles dabu. Tas, ko nevar saprast cilvēka prāts, var tikt aptverts tikai ar pieredzes starpniecību, kura ļauj ieiet absolūtā klusuma stāvoklī, kur mēs varam izprast mūs pašus un apkārtējo realitāti „neiekrāsojot” to ar domu un emociju projekcijām. Tas sniedz mums iespēju saskatīt notiekošā iemeslus, palūkoties uz situāciju no malas.

Meditācijas nodarbības notiek divas reizes nedēļā, tāpat tiek pētīti problēmu pārveides treniņi, un, budistu filosofija.

SORIG Centrs organizē mācību seminārus ar Meistariem no Indijas, Nepālas, kur tiek noteikti saskarsmes punkti, notiek pieredzes apmaiņa starp Rietumu mūsdienīgām tehnoloģijām un gadsimtiem pārbaudītām Austrumu zināšanām. Ar panākumiem tiek ārstētas aknu slimības (hepatīti), vairogdziedzera, locītavu, kuņģa, nervu slimības, hroniski iekaisumi un dažādi audzēju veidi.

“SORIG” Meditācijas un Dziedniecības Centrs

Reg.Nr. 40008110421
Tālr. (+371) 29635097
E-mail: [email protected]