+371 26 865 958

Tievēšanas tēja

Tēja tika veidota pēc tradicionālajiem Tibetas medicīnas tekstiem.
Tā veicina veselīgu svara zudumu, atbrīvo ķermeņa pietūkumu netīro asiņu un liekā šķidruma uzkrāšanās dēļ organismā, pārvar nogurumu. Tēja veicina arī gremošanu. Jūs varat to lietot no rīta tukšā dūšā vai vakarā, paņemiet vienu paciņu dienā ar siltu vārītu ūdeni. Lai iegūtu labāko rezultātu, pievienojiet tējkaroti medus.


+371 26 865 958

Tēja gremošanas siltuma atjaunošanai

 Tēja ir sagatavota no svaigiem un tīriem dabiskajiem augiem saskaņā ar tibetiešu medicīnas tekstu. Tā atjauno gremošanas siltumu. Tā palīdz pret dažādām saasinātu gremošanas  traucējumu pazīmēm un simptomiem, piemēram, vāju gremošanas siltumu, zemu ķermeņa temperatūru, gremošanas traucējumiem, garīgu un fizisku smagumu, letarģiju. Šādus simptomus parasti izraisa nepareiza diēta un uzvedība, piemēram, pārmērīgu saldo produktu, dārzeņu un augļu, uzņemšanā , kas ir smagas un vēsas potencē, auksti un neapstrādāti atdzesēti ēdieni un dzērieni, kuri saņēma pārmērīga mitruma un auksta ūdens iedarbību. Izgatavots Indijā.


+371 26 865 958

Tripa Tea – tēja ķermeņa siltuma kontrolei

Tēja ir īpaši veidota no dabīgiem, tīriem augiem, saskaņā ar tradicionālo Tibetas labsajūtas zinātni. Šis maisījums palīdz mazināt galvassāpes, sliktu dūšu un rūgtumu mutē. Tas lieliski noder arī, lai uzturētu ķermeņa vēsumu, līdzsvarotu gremošanas veselību un remdētu slāpes. Šo tēju vislabāk dzert pusdienlaikā vai pusnaktī. To var lietot arī jebkurā laikā, kad parādās kāda no iepriekš minētajām pazīmēm un simptomiem.


+371 26 865 958

Tēja enerģijai

Tējai organismam ir vitāli svarīgs uzturs, kas ir efektīvs novājinātam organismam, ko izraisa ilgstoša slimību, elpošanas problēmu, žagas, anoreksijas un plaušu slimību iedarbība. Īpaši noderīgi, lai atjaunotu vitāli svarīgu veselību. Ilgstoša lietošana var palielināt seksuālo spēku. Izmantojiet vienu paciņu dienā no rīta tukšā dūšā no augošā mēness pirmās dienas. Nelietot saaukstēšanās vai drudža gadījumā.